Wyniki konkursu AS 5 KLAS

Dnia 11 grudnia 2014r po raz kolejny odbył się konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych szkół bydgoskich „As 5 klas. Konkurs Matematyczny z wykorzystaniem Internetu jako narzędzia szybkiej komunikacji”.

W konkursie wzięło udział ponad 290 uczniów z 25 szkół. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział.

Więcej: Wyniki konkursu AS 5 KLAS

Zadania As 5 klas

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zadania konkursowe As 5 klas etap on - line 11 grudnia 2014r.

>>>ZADANIA<<<<

Podczas zapisywania na pulpicie najlepiej od razu zmienić nazwę pliku.

W razie pytań nr na  komórkę szkolną: 607 34 85 48

Powodzenia!

MIEJSKI  KONKURS  MATEMATYCZNY „AS  5 KLAS”

Szkoła Podstawowa nr 58 zaprasza ponownie wszystkie szkoły podstawowe w Bydgoszczy  do udziału w konkursie matematycznym dla klas piątych pod nazwą „As 5 klas. Konkurs Matematyczny z wykorzystaniem Internetu jako narzędzia szybkiej komunikacji”.

Głównym celem konkursu jest rozwijanie pasji i uzdolnień matematycznych wśród uczniów klas piątych szkół podstawowych, promowanie aktywności i twórczych osiągnięć dzieci z miasta Bydgoszczy oraz integrowanie środowisk uczniowskich i nauczycielskich.

Więcej: As 5 klas 2014/2015

Rozwiązywanie i wysyłanie zadań konkursowych

Konkurs krok po kroku

Więcej: Rozwiązywanie i wysyłanie zadań konkursowych