Wyniki konkursu "As 5 klas" -  2015

Dnia 9 grudnia 2015r po raz kolejny odbył się miejski konkurs matematyczny dla uczniów klas piątych „As 5 klas. Konkurs Matematyczny z wykorzystaniem Internetu jako narzędzia szybkiej komunikacji”.

W konkursie wzięło udział 282 uczniów z 29 szkół. Bardzo dziękujemy za tak liczny udział.

Poniżej przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych się do kolejnego etapu konkursu, który odbędzie się 9 lutego 2016r. o godzinie 16:00 w naszej szkole.

(kolejność alfabetyczna wg szkół i uczniów)

Więcej: Wyniki konkursu "As 5 klas" - 2015

Zadania - AS 5 klas - 2015

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Zadania konkursowe As 5 klas etap on - line 9 grudnia 2015r.

>>>ZADANIA<<<<

Uwaga. Proszę aby uczniowie wpisywali tak samo nazwę szkoły. ( np SP58) To bardzo ułatwia sprawdzanie  i sortownie wyników.

Podczas zapisywania na pulpicie najlepiej od razu zmienić nazwę pliku.

O ile to możliwe poproszę o zbiorcze wysyłanie wyników w jednym mailu.

W razie pytań nr na  komórkę szkolną: 607 34 85 48

aders email do wysyłąnia.

Powodzenia!

Miejski Konkurs Matematyczny "As 5 klas"

Szkoła Podstawowa nr 58 zaprasza ponownie wszystkie szkoły podstawowe  w Bydgoszczy  do udziału w konkursie matematycznym dla klas piątych pod nazwą

„As 5 klas. Konkurs Matematyczny z wykorzystaniem Internetu

jako narzędzia szybkiej komunikacji”.

As 5 klas 2015 - wręczenie nagród

21 maja 2015 r. w naszej szkole podsumowaliśmy finał 6 edycji Miejskiego Konkursu Matematycznego "As 5 klas" oraz wręczyliśmy nagródy finalistom i laureatom.

Nagrodziliśmy również uczniów, którzy przygotowali planszowe gry matematyczne.

Konkurs otrzymał Bydgoski Grant Oświatowy oraz wsparcie Rady Osiedla Bocianowo- Śródmieście -Stare Miasto.

Więcej: As 5 klasł 2015- wręczenie nagród

As 5 klas - finał 2015

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Dziś odbył sie finał konkursu matematycznego dla uczniów klas 5 szkół bydgoskich "As 5 klas".

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy na 21 maja na ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.